Opcje i kategorie

SKU: Brak danych Kategoria:

Ławka dla dzieci Śmiałek

Cena:

559,65 brutto | 455,00 netto

Opis - Ławka dla dzieci Śmiałek

Szeroki asortyment naszej firmy obejmuje m.in. wyposażenie zewnętrzne dla placówek edukacyjnych. W poniższej ofercie proponujemy wysokiej jakości ławki dla dzieci. Produkujemy je z najlepszych materiałów, dbając o to, aby były zarówno bezpieczne, jak i funkcjonalne. Zapraszamy do zapoznania się z ich zaletami i zamawiania wybranych modeli!

Jakie są zalety specjalnych ławek dla dzieci?

Najmłodsi lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się z rówieśnikami na terenie szkół czy przedszkoli. Aby odpocząć, powinny mieć dostęp do ławek i wybierając takie meble, należy zwrócić uwagę, aby były bezpieczne w użytkowaniu dla dziecka. W naszych produktach zastosowaliśmy związane z tym rozwiązania, w tym w postaci solidnego przytwierdzenia siedziska do stelaża. Do tego wszystkie elementy są odpowiednio wykończone, pozbawione ostrych krawędzi.

Potwierdzeniem przemyślanej budowy ławki dla dzieci i użycia do jej wykonania najwyższej jakości materiałów, są certyfikaty zgodności z normą PN EN 1176 – place zabaw oraz PN EN 1729 – meble szkolne i przedszkolne. Do ich zalet należy zaliczyć też przystępną cenę, możliwość wyboru jednej z kilku wersji kolorystycznych, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne czy działanie czynników zewnętrznych. Zapraszamy do składania zamówień!

Ławka dla dzieci śmiałek również powstała specjalnie dla dzieci. Ławka dziecięca Śmiałek powstała jako dziecięcy odpowiednik ławki Gladiator z podłokietnikiem. Na stabilnej podstawie stalowej z wygodnym podłokietnikiem. Niewątpliwie zaprojektowana z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie dzieci. Godnym uwagi jest fakt, iż ławka posiada certyfikat zgodności z normą PN EN 1176 – place zabaw i PN EN 1729 – meble szkolne i przedszkolne.

Ławka Śmiałek to z pewnością niezbędne wyposażenie przedszkoli i szkół podstawowych oraz placów zabaw.  Seria dziecięcych ławek”  REKORD to bezpieczeństwo i setki zadowolonych Dzieci.

 

 

Nowość

Nowość

Certyfikat produktu

Produkt certyfikowany

Tabela wymiarów

Długość ławki111 cm
Szerokość ławki45 cm
Wysokość ławki60 cm
Długość siedziska 100 cm
Szerokość siedziska28 cm
Wysokość siedziska31,5 cm

Parametry mogą się różnić w granicach standardowego błędu statystycznego

Montaż

Ławka dla dzieci Śmiałek jest przystosowana do montażu na stałe poprzez przykręcenie kołkami rozporowymi do powierzchni twardych lub wolnostojąca.

Ławka dostępna w formie elementów do samodzielnego montażu.