Opcje i kategorie

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Kosz na śmieci miejski II

Cena:

492,00 brutto | 400,00 netto

Opis - Kosz na śmieci miejski II

Nawet najlepiej zaaranżowana przestrzeń publiczna będzie nieatrakcyjna jeśli zabraknie w niej należytego porządku. Z tego powodu podstawowym wyposażeniem takich miejsc są miejskie kosze na śmieci. Proponujemy bardzo oryginalnie zaprojektowany model takiego pojemnika, który pięknie się prezentuje, a przy tym jest solidny, odporny na działania wandali.

Funkcjonalny, okrągły model “Miejski II” na słupku z daszkiem można wkomponować w niemal każdą przestrzeń parku, skweru czy deptaka. Stawiamy na prostotę i wytrzymałość, które do tego idą w parze z przystępną ceną!

Uliczny kosz na śmieci „Miejski II” to sprawdzone i bardzo udane rozwinięcie rozwiązań zastosowanych w poprzednim modelu, czyli koszu Miejskim. Podobnie jak poprzednik Kosz Miejski II posiada prostą, modułową konstrukcję. Bez wątpienia ułatwia ona wyrzucanie i przechowywanie odpadów jak również opróżnianie pojemnika.  Przede wszystkim jego zaletą jest łatwe czyszczenie i wymiana pojemnika. Kosz Miejski II to sprawdzony i niezastąpiony element małej architektury w każdej przestrzeni miejskiej takiej jak osiedla, parki oraz skwery.

Metalowy pojemnik na odpadki wyposażony w daszek jest bardzo popularny pośród naszych klientów. To zarówno estetycznie wykonany, jak i bardzo pojemny, miejski kosz na śmieci, a więc idealnie sprawdzający się w każdej przestrzeni publicznej. Z pewnością ułatwi utrzymanie czystości w okolicy miejsca postawienia. Jego mocna konstrukcja została zabezpieczona farbą proszkową, która stanowi solidną powłokę antykorozyjną. Zapraszamy do skorzystania z oferty i składania zamówień!

Certyfikat produktu

Produkt certyfikowany

Tabela wymiarów

Wysokość kosza110 cm
Pojemność kosza30 L
Wysokość pojemnika48 cm
Średnica pojemnika28 cm
popielnica TAK

Parametry mogą się różnić w granicach standardowego błędu statystycznego

Montaż

Kosz na śmieci miejski II jest przystosowany do montażu na stałe poprzez zabetonowanie elementu kotwiącego.