Opcje i kategorie

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Wiata Tytan na 3 kosze

Cena:

3 874,50 brutto | 3 150,00 netto

Opis - Wiata Tytan na 3 kosze

Elegancka wiata Tytan na 3 kosze z pokrywami to idealne rozwiązanie, które pomoże ukryć klasyczne pojemniki na odpady w przestrzeniach publicznych. Dzięki innowacyjnemu projektowi, ta wysokiej jakości wiata poprawia wygląd otoczenia miejskiego, ukrywając nieestetyczne odpady i eliminując przykre zapachy.

Solidna konstrukcja ze stali cynkowanej gwarantuje trwałość i odporność na upływ czasu. Ponadto, elegancki kolor czarny z dekoracyjnymi wycięciami dodaje nowoczesnego wyglądu każdej przestrzeni.

Drzwiczki w przedniej części kosza umożliwiają łatwe i wygodne dostanie się do jego wnętrza, ułatwiając opróżnianie i konserwację. Pokrywy są praktyczne i skutecznie chronią zawartość przed deszczem i wiatrem.

Ten model pozwala na segregację aż 3 różnych rodzajów odpadów. Możesz wybrać wersję samej wiaty lub razem z pojemnikami z polipropylenu, a pojemność każdego pojemnika wynosi 120 litrów.

Nowość

Nowość

Tabela wymiarów

Wysokość całkowita103 cm
Długość160 cm
Szerokość65 cm
Pojemność3x120 L

Parametry mogą się różnić w granicach standardowego błędu statystycznego

Montaż

Wiata Tytan na 3 kosze jest przystosowana do montażu na stałe poprzez przykręcenie kołkami rozporowymi do powierzchni twardych lub wolnostojąca.

Może spodoba się również…