Opcje i kategorie

Ławka parkowa Spartan bez oparcia

Cena:

740,46 brutto | 602,00 netto

Opis - Ławka parkowa Spartan bez oparcia

W przygotowanej przez nas ofercie asortymentowej znajduje się wyjątkowa ławka parkowa bez oparcia Spartan. Produkt ten został zaprojektowany z troską o każdy detal i wykonany z najwyższej jakości materiałów. Komfortowy wypoczynek możliwy jest dzięki wykorzystaniu szerokiego, a co za tym idzie – niezwykle wygodnego siedziska. Na uwagę klientów zasługuje również masywny stelaż, który stanowi najlepszą gwarancję stabilności całej konstrukcji.

Wysoka trwałość sprawia, że prezentowana ławka parkowa bez oparcia ma bardzo uniwersalne zastosowanie i świetnie sprawdzi się na niemal każdym terenie. Do wykończenia elementów metalowych została użyta technologia malowania proszkowego, a starannie opracowane i sezonowane drewno świerkowe wyróżnia się odpornością na długotrwałe oddziaływanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak ulewne deszcze oraz intensywne promieniowanie ultrafioletowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie pojawienia się wątpliwości – do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania techniczne i przedstawimy największe zalety naszych produktów.

Ławka parkowa bez oparcia – montaż

Jeżeli chodzi o montaż dostępnej w prezentowanej ofercie ławki parkowej bez oparcia, to jest on bardzo prosty i przebiega sprawnie. Całość została zaprojektowana do mocowania na stałe poprzez przykręcenie kołkami rozporowymi do powierzchni twardych. Co więcej – konstrukcja może być też wolnostojąca. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do składania zamówień już dziś!

Ławka Spartan bez oparcia to jeden z najpopularniejszych modeli ławek parkowych. Wygodne, szerokie siedzisko oraz stabilny i masywny stelaż bez wątpienia sprawdzą się w każdym terenie. Stelaż malowany proszkowo, drewno świerkowe starannie wykończone i sezonowane to prawdopodobnie nasza tajemnica sukcesu. Idealnie wtopi się w miejską przestrzeń. Ławka Spartan bez oparcia również posiada certyfikat zgodności z normą PN EN 1176. Polecana szczególnie na place zabaw, zielone skwery i do zieleńców miejskich. Z pewnością posłuży długie lata nie tracąc atrakcyjności i funkcjonalności.

Szybka dostawa

Błyskawiczna wysyłka

Certyfikat produktu

Produkt certyfikowany

Tabela wymiarów

Długość ławki186 cm
Szerokość ławki 64 cm
Wysokość ławki 63 cm
Długość siedziska 170 cm
Szerokość siedziska46 cm
Wysokość siedziska 41 cm

Parametry mogą się różnić w granicach standardowego błędu statystycznego

Montaż

Ławka parkowa Spartan bez oparcia jest przystosowana do montażu na stałe poprzez przykręcenie kołkami rozporowymi do powierzchni twardych lub wolnostojąca.

Ławka dostępna w formie elementów do samodzielnego montażu.

Może spodoba się również…