Opcje i kategorie

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Ławka parkowa betonowa Roma bez oparcia

Cena:

927,42 brutto | 754,00 netto

Opis - Ławka parkowa betonowa Roma bez oparcia

Nowoczesna architektura miejska wymaga umieszczenia w niej oryginalnych i wygodnych mebli. Dlatego ta betonowa ławka parkowa bez oparcia z naszej kolekcji może okazać się najlepszym wyborem podczas rewitalizacji czy po prostu organizacji przestrzeni publicznych. Jej prosta forma sprawia, że świetnie komponuje się z innymi elementami architektonicznymi. Parki, place, okolice kin czy galerii handlowych albo miejsca o charakterze rekreacyjnym – tylko przykłady punktów, w których model ten sprawdzi się, wręcz idealnie. Mimo nieskomplikowanej formy urzeka dyskretnym zdobieniem i przede wszystkim jest wygodny w użytkowaniu oraz bardzo solidny.

Ławka parkowa betonowa Roma bez oparcia jest bardzo popularnym modelem z kolekcji ławek betonowych Roma. Sprawdzona konstrukcja betonowej ławki Roma, wykonana z betonu architektonicznego, bez wątpienia i z tym modelem pozwoli stworzyć nietuzinkową aranżację przestrzeni. Nowoczesny design oraz użyte materiały sprawiają, iż ławka parkowa Roma bez oparcia idealnie uzupełni otaczającą przestrzeń. Szeroka podstawa i solidne siedzisko sprawiają, że z powodzeniem będzie służyć przez wiele sezonów, szczególnie w przypadku jej regularnej konserwacji. Jest odporna na skrajnie niekorzystne warunki atmosferyczne oraz środowiskowe, a do tego akty wandalizmu. Stanie się ważnym elementem wystroju każdej przestrzeni miejskiej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i składania zamówień. Mebel ten jest bardzo prosty w montażu – można wykonać go we własnym zakresie.

Certyfikat produktu

Produkt certyfikowany

Tabela wymiarów

Długość ławki204 cm
Szerokość ławki36 cm
Wysokość ławki44 cm
Długość siedziska170 cm
Szerokość siedziska 36 cm
Wysokość siedziska 44 cm

Parametry mogą się różnić w granicach standardowego błędu statystycznego

Montaż

Ławka parkowa Roma bez oparcia jest przystosowana do montażu na stałe za pomocą kotew mocowanych do spodów prefabrykatów betonowych.

Ławka dostępny w formie elementów do samodzielnego montażu.

Może spodoba się również…