Opcje i kategorie

SKU: Brak danych Kategoria:

Kosz na psie odchody Tobi z dystrybutorem

Cena:

629,76 brutto | 512,00 netto

Opis - Kosz na psie odchody Tobi z dystrybutorem

Kosz na psie odchody Tobi z dystrybutorem został zaprojektowany by w jak największym stopniu ułatwić sprzątanie po naszych pupilach.  Naszym inżynierom zależało aby konstrukcja była prosta, a jednocześnie jak najbardziej funkcjonalna. Kosz Tobi posiada szczelną pokrywę, która chroni przed przykrym zapachem ale również przed dostawaniem się do wewnątrz owadów lub insektów. Pojemnik jest łatwy zarówno w demontażu oraz dezynfekcji, jak i ewentualnej wymianie. Zastosowane rozwiązania pozwalają do minimum zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii oraz pasożytów. Dodatkowo kosz wyposażyliśmy w dystrybutor woreczków na psie odchody, dzięki czemu sprzątanie jest jeszcze wygodniejsze. Specjalne uchwyty wewnątrz dystrybutora zaprojektowaliśmy tak, aby uzupełnienie woreczków odbywało się sprawnie i bezproblemowo.

Kosz na psie odchody Tobi z dystrybutorem znajdzie zastosowanie w każdej przestrzeni publicznej. Niezbędny zwłaszcza w sąsiedztwie terenów zielonych takich jak parki lub skwery. Idealnie sprawdzi się również w centrach miast lub na osiedlach.

Kosz posiada również atest PZH.

Certyfikat produktu

Produkt certyfikowany

Tabela wymiarów

Wysokość kosza100 cm
Wysokość pojemnika48 cm
Pojemność 30 L
Średnica wkładu28 cm
Średnica pokrywy 30 cm

Parametry mogą się różnić w granicach standardowego błędu statystycznego

Montaż

 Kosz na psie odchody Tobi z dystrybutorem jest przystosowany do montażu na stałe poprzez zabetonowanie elementu kotwiącego.

Kosz dostępny w formie elementów do samodzielnego montażu