Opcje i kategorie

SKU: Brak danych Kategoria:

Donica Malta

Cena:

859,77 brutto | 699,00 netto

Opis - Donica Malta

Solidna drewniana donica ogrodowa to niezastąpiony element architektury miejskiej. Donica ma pojemność 80 L a połączenie stali z drewnem doskonale pasuje do parków lub skwerów miejskich. Donicę Malta można postawić zarówno na świeżym powietrzu jak i w budynku. Doskonale wygląda wewnątrz biurowców i w galeriach handlowych. Idealnie sprawdzi się również w Państwa ogrodzie lub ogródku działkowym nadając przestrzeni oryginalny wygląd.

Wybrukowane ulice, wyłożone betonowymi płytami chodniki i deptaki, to dla roślin niezwykle trudne warunki. Dlatego, tak bardzo przydatne są donice miejskie. Solidna drewniana donica miejska Malta to siostra donicy Brno. Równie elegancka i funkcjonalna. Sprawdzone połączenie drewna i lakierowanej stali.

Stylowe, niezmiennie modne donice ogrodowe, skomponowane z pozostałymi elementami małej architektury to łatwy i szybki sposób na stworzenie atrakcyjnego miejsca do wypoczynku. Wybierz nasze donice ogrodowe. Trwałość i funkcjonalność to efekt doboru solidnych materiałów oraz precyzyjne wykonanie.

Tabela wymiarów

Wysokość donicy55 cm
Średnica70 cm
Pojemność 80 litrów

Parametry mogą się różnić w granicach standardowego błędu statystycznego

Montaż

Donica miejska jest przystosowana do montażu na stałe poprzez przykręcenie kołkami rozporowymi do powierzchni twardych lub wolnostojąca.

Może spodoba się również…