Opcje i kategorie

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Stojak na rowery 5 stanowiskowy Spartan skośny

Cena:

847,47 brutto | 689,00 netto

Opis - Stojak na rowery 5 stanowiskowy Spartan skośny

Odkryj wygodny i stylowy sposób na przechowywanie swoich rowerów z naszym stojakiem na rowery Spartan skośny. Nasz stojak został wykonany z rury stalowej i pomalowany proszkowo na kolor czarny RAL9005. Zapewnia to nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Dzięki skośnemu kształtowi, nasz stojak na rowery Spartan pomieści do pięciu rowerów, oszczędzając przy tym wiele miejsca. Jest on bardzo stabilny i zapewnia optymalne podparcie dla każdego roweru. Otwory umożliwiające przymocowanie stojaka do podłoża lub ściany czynią go uniwersalnym i nadającym się do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków

Nie czekaj dłużej i zamów nasz stojak na rowery Spartan, aby cieszyć się estetycznym i funkcjonalnym sposobem przechowywania swoich rowerów.

Informacje dodatkowe

Waga 2084040 kg
Wymiary Brak danych

Tabela wymiarów

Ilość stanowisk 5
Długość stojaka245 cm
Wysokość stojaka 31 cm
Szerokość stojaka 36 cm

Parametry mogą się różnić w granicach standardowego błędu statystycznego

Montaż

Stojak na rowery Spartan skośny jest przystosowany do montażu na stałe poprzez przykręcenie za pomocą kołków rozporowych do powierzchni twardych. Istnieje możliwość przykręcenia stojaka do podłoża lub ściany.

Może spodoba się również…