Opcje i kategorie

SKU: Brak danych Kategoria:

Kosz uliczny Singiel Bis

Cena:

1 070,10 brutto | 870,00 netto

Opis - Kosz uliczny Singiel Bis

Uliczny kosz miejski Singiel Bis z pokrywą dzięki uniwersalnej konstrukcji bez wątpienia z łatwością wkomponuje się w każdą przestrzeń miejską czy biurową. Szczelna pokrywa skutecznie zabezpiecza zawartość pojemnika przed niekontrolowanym wydostawaniem się zawartości na zewnątrz. Dzięki swej konstrukcji jest odporny na warunki atmosferyczne. Ma to szczególne znaczenie w przestrzeni publicznej. Kosz ma pojemność 75 l. Jest to bez wątpienia idealna propozycja dla osób, poszukujących nowoczesnego kosza na śmieci. Drewniane listwy dostępne w 3 kolorach połączone ze stalowymi elementami nadają produktowi indywidualnego charakteru. Kosz nadaje się także do selektywnej zbiórki odpadów. Każdy pojemnik można osobno wyposażyć w odpowiednią tabliczkę np. PAPIER, SZKŁO czy PLASTIK.

Dzięki temu stanowi idealne uzupełnienie pozostałych elementów z kolekcji małej architektury tworząc z nimi spójną kompozycję.

Tabela wymiarów

Wysokość kosza80 cm
Pojemność kosza 75 L
Szerokość kosza38 cm
PopielnicaTAK

Parametry mogą się różnić w granicach standardowego błędu statystycznego

Montaż

Produkt jest przystosowany do montażu na stałe poprzez przykręcenie kołkami rozporowymi do powierzchni twardych lub wolnostojący.