Opcje i kategorie

Kategoria:

Donica Ostrawa

Cena:

805,65 brutto | 655,00 netto

Na stanie (może być zamówiony)

Opis - Donica Ostrawa

Donica miejska Ostrawa to przede wszystkim solidność wykonania i ciekawy design. Bez wątpienia ozdobi i urozmaici przestrzeń. Idealnie sprawdzi się nie tylko do sadzenia kwiatów i niewielkich roślin ozdobnych, ale również krzewów czy małych drzewek.

Nie ważne czy chcesz stworzyć zielony ogród na tarasie czy wygrodzić kawałek ogródka. Niezastąpiona w pasażach i centrach handlowych. Sprawdzi się z pewnością jako zielona ściana dla ogródków i miejskich podwórców. Ożywi woonerfy i ulice. Przyciągnie uwagę ustawiona przed wejściem.

Wraz z pozostałymi produktami serii donic miejskich tworzy idealną kompozycję podczas urządzania dowolnych terenów. Donica Ostrawa to z pewnością element dekoracyjny. Za jej pomocą, z wykorzystaniem roślin, możliwe jest wykonanie wielu pięknych kompozycji. Wydaje się wprost niezastąpiona w centrach handlowych i pasażach. Z pewnością doskonale komponuje się pojedynczo lub w zestawieniu z pozostałymi elementami małej architektury.

W standardzie donica ma na kolor RAL7016

Nowość

Nowość

Tabela wymiarów

Wysokość59 cm
Średnica60 cm
Pojemność80 l

Parametry mogą się różnić w granicach standardowego błędu statystycznego

Montaż

Donica jest przystosowana do montażu na stałe poprzez przykręcenie kołkami rozporowymi do powierzchni twardych lub wolnostojąca.