Opcje i kategorie

Kategoria:

Donica Neapol

Cena:

817,95 brutto | 665,00 netto

Na stanie (może być zamówiony)

Opis - Donica Neapol

Dekoracyjna i funkcjonalna donica miejska Neapol to zaproszenie natury w miejsca zdominowane przez człowieka. A także nieocenione wsparcie dla środowiska naturalnego i owadów zapylających. Fantazyjny wzór oraz stabilna konstrukcja z lakierowanej stali bez wątpienia uczyni wspólną przestrzeń nieco bardziej przystępną. Donica miejska dedykowana do uprawy roślin na zewnątrz budynków. Warto ustawić ją wszędzie tam, gdzie nie ma warunków do bezpośredniego nasadzenia w ziemi.

Doskonale sprawdzi się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Idealnie uzupełni istniejące aranżacje małej architektury.  Prosta konstrukcja przede wszystkim ułatwi regularną pielęgnację roślin, dzięki którym zewnętrzna przestrzeń zyskuje unikalny charakter, niezależnie od pory roku.

Donica Neapol to kolejny model z rodziny donic miejskich. Wśród nich znajdują się drewniane donice ogrodowe, dzięki którym Twój ogród zyskuje piękny, naturalny efekt i wygląda stylowo przez wiele lat.

 

 

Tabela wymiarów

Wysokość donicy59 cm
Średnica60 cm
Pojemność80 litrów

Parametry mogą się różnić w granicach standardowego błędu statystycznego

Montaż

Donica miejska jest przystosowana do montażu na stałe poprzez przykręcenie kołkami rozporowymi do powierzchni twardych lub wolnostojąca.